Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Momentálně nedostupné

Uhelné brikety Rekord 7" svazek, 400 kg

Kvalitní a spolehlivé hnědouhelné brikety REKORD z lužického regionu představují tradiční a osvědčený typ paliva pro vaše topná zařízení, jako jsou kotle, krby a kachlová kamna. Tyto brikety jsou výjimečné svou schopností udržet vysokou teplotu a dlouhodobé žhnutí, přičemž vytvářejí krásné plameny a generují minimální množství kouře.

Navíc, pro jejich výrobu není třeba přidávat žádná pojiva a nejsou dováženy z velké vzdálenosti, což je činí hodnotným a ekologickým výběrem. Na brikety REKORD se můžete spolehnout, jejich kvalita je konstantně vysoká. Abychom vám usnadnili orientaci v ceně energie, kterou získáte při jejich spalování, při 100% účinnosti spalovacího zařízení by se měla pohybovat okolo 235 Kč/GJ.

Výhřevnost:  min. 19 MJ/kg
Popel:  4,50%
Těkavé látky:  42,00%
Voda:  19,00%
Obsah síry:  0,67%
Balení na paletě:  16 ks
Hmotnost balení:  25 kg

Informace k doručení zboží na paletách

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

Informace o dopravě

nákladní auto s hydraulickým čelem

Informace o dopravě

převoz ručním paletovým vozíkem

VHODNÝ POVRCH: asfalt, beton, dlažba

NEVHODNÝ POVRCH: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...