Květnové ceny jsou tu. Nejvýhodnější ceny v roce.

Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Vítejte na stránkách UhelneBrikety.cz - specializovaném e-shopu s uhelnými briketami

Jako ryze česká společnost se věnujeme poskytování odborného poradenství a zajišťujeme prodej a distribuci prvotřídních uhelných briket přímo až k Vašim dveřím. Již přes deset let se snažíme, abyste si z pohodlí domova mohli vybrat z naší široké nabídky a zároveň abychom Vám brikety doručili až domů, a to i v případě velkých zásilek.

Kromě e-shopu se věnujeme také velkoobchodnímu prodeji a poskytujeme komplexní služby našim obchodním partnerům, včetně kamionového doručení.

Brikety Rekord – čisté uhlí

Naše brikety Rekord jsou výjimečné díky vysoké výhřevnosti a delší době hoření a žhnutí ve srovnání s dřevěnými produkty. K výrobě briket se výhradně používá hnědé uhlí mimořádně vysoké kvality, které produkuje jen malé množství emisí. Toto průmyslově vyráběné palivo se vyznačuje – na rozdíl od palivového dříví – vysokou homogenitou a konstantní kvalitou, která je pod nepřetržitým dohledem laboratoře. Uhelné brikety vydávají rovnoměrné teplo, které lze dobře regulovat. Nabízíme různé velikosti briket Rekord pro různá topeniště a využití. Bez ohledu na to, které si vyberete, zaručujeme jejich vynikající kvalitu.

V našem sortimentu naleznete široký výběr lužických briket. Nabízíme velké 7palcové brikety REKORD, které jsou dostupné buď ve svazcích, ve fólii nebo v papírových taškách. Pro menší a střední topeniště jsou ideální 4palcové brikety REKORD. Pro kotle s automatizovaným nebo poloautomatizovaným plněním jsou pak nejlepší 2palcové brikety REKORD. Bez ohledu na to, jaký typ briket si vyberete z naší nabídky, můžete očekávat vždy stejně vysokou kvalitu.

Odborné rady, doporučení i informace o zboží

Tým našich odborníků je připraven vám vždy pomoci. Máte-li jakékoli dotazy ohledně uhelných briket nebo potřebujete vyjasnit informace týkající se doručení až k vašim dveřím, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro vás, ať už prostřednictvím naší zákaznické linky na čísle 604 22 88 55, nebo nám můžete poslat email na adresu info@uhelnebrikety.cz. Naši zkušení profesionálové jsou vždy připraveni zajistit spokojenost všem našim zákazníkům.

Pokud byste se však ale raději chtěli nejdříve seznámili s celou problematikou ohledně uhelných briket sami, pak navštivte náš „Magazín“, který je skvělým zdrojem odborných a vyčerpávajících informací.

Co můžete v magazínu například najít?

V našem „Magazínu“ pak najdete řadu dalších užitečných informací, zajímavostí a tipů, týkající se vytápění uhelnými briketami.

Vždy stavíme zákazníka na první místo

Snahou všech našich zaměstnanců vždy bylo a je, aby si zákazníci mohli vybrat z široké nabídky vysoce kvalitních produktů a zboží jim bylo rychle a v pořádku doručeno až domů.

Připojte se k řadě našich spokojených zákazníků a objevte pohodlí a kvalitu topení s uhelnými briketami od ověřených dodavatelů.

Těšíme se na Vás!

Tým pracovníků OPTIMTOP s.r.o.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...